О бюджете Айнабулакского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 46/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 19 декабря 2025 года №45/2-VIII "О бюджете Зайсанского района на 2026-2028 годы" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы- 61 516,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -1900,0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 016,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61 516,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2026-2028 жылдарға Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы №45/2-VIII шешіміне сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 516,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 900,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 016,0 мың теңге;
2) шығындар – 61 516,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

2. Учесть, что в бюджете Айнабулакского сельского округа на 2026 год установлен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 33 353,0 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете А йнабулакского сельского округа на 2026 год целевые трансферты в сумме 7 663,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Зайсанского районного маслихата Е. Загипаров
Приложение 1
к решению №46/2-VIII
Зайсанского районного маслихата

2. 2026 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33 353,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджетінде нысаналы трансферттер 7 663,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Зайсан аудандық мәслихатының төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының