О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №31/3-VIII "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2025 года № 34/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №31/3-VIII следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 455 387,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 417 176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 061,0 тысяч тенге;
2) затраты - 467 835,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 448,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 448,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 448,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Используемые остатки бюджетных средств 12 448,6 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.

Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" №31/3-VIII шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 34/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №31/3-VIII шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті тиісінше1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 455 387,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 417 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –27000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –11 061,0 мың теңге;
2) шығындар–467 835,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 448,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 448,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 12 448,6 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 12 448,6 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.