О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII "О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2025 года № 29/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII "О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Алтайский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 154,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 280,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 97 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 777,4 тысяч тенге;
2) затраты – 106 073,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 919 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 291 463,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 137 491,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 933 тысяч тенге;
2) затраты – 298 001,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 154,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 280,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 97 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88 777,4 мың теңге;
2) шығындар – 106 073,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 919 мың теңге.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 291 463,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 137 491,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148 933 мың теңге;
2) шығындар – 298 001,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 148 933 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 89 тысяч тенге, из районного бюджета – 148 844 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 609,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 500,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов 41 809,2 тысяч тенге;
2) затраты – 61040,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 431,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 431,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 431,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 41 809,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 61 тысяча тенге, из районного бюджета – 41 748,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 061,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 995,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 082,3 тысяч тенге;
2) затраты – 87 039,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538,3 мың теңге.";
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 148 933 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 89 мың теңге, аудандық бюджеттен – 148 844 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 609,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 500,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 809,2 мың теңге;
2) шығындар – 61 040, 9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2431,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 431,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 431,3 мың теңге.";
6 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 41 809,2 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 61 мың теңге, аудандық бюджеттен – 41 748,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 061,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 995,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 984 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 082,3 мың теңге;
2) шығындар – 87 039,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 977,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 977,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 977,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 50 082,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 81 тысяча тенге, из районного бюджета – 50 001,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 230,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 992,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 163 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 188 074,6 тысяч тенге;
2) затраты – 204 704,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 474,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 188 074,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяча тенге, из областного бюджета – 110 800,2 тысяч тенге, из районного бюджета – 77 243,4 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет села Верхнеберезовский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 743,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 977,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 977,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 977,6 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2025 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 50 082,3 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 81 мың теңге, аудандық бюджеттен – 50 001,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203 230,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 992,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 163 мың теңге;
трансферттер түсімі – 188 074,6 мың теңге;
2) шығындар – 204 704,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –- 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 474,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 474,3 мың теңге.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2025 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 188 074,6 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, облыстық бюджеттен – 110 800,2 мың теңге, аудандық бюджеттен – 77 243,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 743,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 954,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 954,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 954,4 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 391 531 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 247 тысяч тенге, из районного бюджета – 391 284 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 288,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 103 876,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 798,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 613,8 тысяч тенге;
2) затраты – 202 637,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 348,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 348,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 348,3 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 89 613,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяч тенге, из районного бюджета – 89 582,8 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 989,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 675,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 560 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 714,6 тысяч тенге;
2) затраты – 160 352,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 954,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 954,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 954,4 мың теңге.";
16 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"16. 2025 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 391 531 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 247 мың теңге, аудандық бюджеттен – 391 284 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"17. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 197 288,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 103 876,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 798,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 613,8 мың теңге;
2) шығындар – 202 637,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 348,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 348,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 348,3 мың теңге.";
18 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"18. 2025 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 89 613,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, аудандық бюджеттен – 89 582,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"19. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158 989,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 675,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 560 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137 714,6 мың теңге;
2) шығындар – 160 352,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 363,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 363,3 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 137 714,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 29 тысяч тенге, из районного бюджета – 137 685,6 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 126,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 122,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 982,3 тысяч тенге;
2) затраты – 152 274,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 147,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 147,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 147,6 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 117 982,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 25 тысяч тенге, из районного бюджета – 117 957,3 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 253,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 657,7 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 363,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 363,3 мың теңге.";
20 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"20. 2025 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 137 714,6 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 29 мың теңге, аудандық бюджеттен – 137 685,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"21. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 126,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 122,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 982,3 мың теңге;
2) шығындар – 152 274,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 147,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 147,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 147,6 мың теңге.";
22 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"22. 2025 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 117 982,3 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 25 мың теңге, аудандық бюджеттен – 117 957,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"23. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 253,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 657,7 мың теңге;

поступления трансфертов – 82 257,5 тысяч тенге;
2) затраты – 88 357,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 188,3 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 82 257,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 82 240,5 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 022,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 788,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 234,5 тысяч тенге;
2) затраты – 118 699,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 676,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 676,9 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в следующей редакции:
"26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 68 234,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 68 217,5 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в следующей редакции:
"27. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі – 82 257,5 мың теңге;
2) шығындар – 88 357,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 188,3 мың теңге.";
24 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"24. 2025 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 82 257,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 82 240,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"25. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 022,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 788,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 234,5 мың теңге;
2) шығындар – 118 699,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -– 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер -– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 676,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 676,9 мың теңге.";
26 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"26. 2025 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 68 234,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 68 217,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"27. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

"34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 78 246,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 32 тысяч тенге, из районного бюджета – 78 214,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

"34. 2025 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 78 246,3 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 32 мың теңге, аудандық бюджеттен – 78 214,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.