О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII "О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2025 года № 27/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII "О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Алтайский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 005,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 97 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 777,4 тысяч тенге;
2) затраты – 105 924,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 919 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть в бюджете села Алтайский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 88 777,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 26 тысяч тенге, из районного бюджета 88 751,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 291 027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 133 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152 243 тысяч тенге;
2) затраты – 297 565,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 қазандағы № 27/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 005,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 131 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 97 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88 777,4 мың теңге;
2) шығындар – 105 924,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 919 мың теңге.";
2 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған Алтайский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 88 777,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 26 мың теңге, аудандық бюджеттен – 88 751,4 мың теңге ескерілсін.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 291 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 133 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152 243 мың теңге;
2) шығындар – 297 565,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 152 243 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 89 тысяч тенге, из районного бюджета 152 154 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 520,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 311 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов 41 909,2 тысяч тенге;
2) затраты – 60951,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 431,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 431,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 431,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 41 909,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 61 тысяч тенге, из районного бюджета 41 848,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 298,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 733,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 580,2 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538,3 мың теңге.";
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 152 243 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 89 мың теңге, аудандық бюджеттен – 152 154 мың теңге ескерілсін.";
5 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 520,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 909,2 мың теңге;
2) шығындар – 60 951,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2431,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 431,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 431,3 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 41 909,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 61 мың теңге, аудандық бюджеттен – 41 848,2 мың теңге ескерілсін.";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 298,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 733,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 984 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 580,2 мың теңге;

2) затраты – 87 275,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 977,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 977,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 977,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 50 580,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 81 тысяч тенге, из районного бюджета 50 499,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 230,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 252,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 163 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 814,7 тысяч тенге;
2) затраты – 205 704,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 474,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 189 814,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 31 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 110 800,2 тысяч тенге, из районного бюджета 78 983,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет села Верхнеберезовский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

2) шығындар – 87 275,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 977,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 977,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 977,6 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2025 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 50 580,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 81 мың теңге, аудандық бюджеттен – 50 499,2 мың теңге ескерілсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204 230,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 252,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 163 мың теңге;
трансферттер түсімі – 189 814,7 мың теңге;
2) шығындар – 205 704,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –- 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 474,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 474,3 мың теңге.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2025 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 189 814,7 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, облыстық бюджеттен – 110 800,2 мың теңге, аудандық бюджеттен – 78 983,5 мың теңге ескерілсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 93 558,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 227,8 тысяч тенге;
2) затраты – 94 451,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -892,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 892,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 892,8 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть в бюджете села Верхнеберезовский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 71 227,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 17 тысяч тенге, из районного бюджета 71 210,8 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 555,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 233,7 тысяч тенге;
2) затраты – 98 841,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 285,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 285,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 285,5 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 80 233,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 85 тысяч тенге, из районного бюджета 80 148,7 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:

1) кірістер – 93 558,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 227,8 мың теңге;
2) шығындар – 94 451,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 892,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 892,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 892,8 мың теңге.";
12 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2025 жылға арналған Верхнеберезовский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 71 227,8 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 210,8 мың теңге ескерілсін.";
13 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 555,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 233,7 мың теңге;
2) шығындар – 98 841,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 285,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 285,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 285,5 мың теңге.";
14 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2025 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 80 233,7 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 85 мың теңге, аудандық бюджеттен – 80 148,7 мың теңге ескерілсін.";
15 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 540 940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 144 531,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 866,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 395 521 тысяч тенге;
2) затраты – 546 894,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 954,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 954,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 954,4 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 395 521 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 247 тысяч тенге, из районного бюджета 395 274 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 198 441,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 105 475 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 766,3 тысяч тенге;
2) затраты – 203 789,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 348,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 348,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 348,3 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 90 766,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 31 тысяч тенге, из районного бюджета 90 735,3 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:

"15. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 540 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 144 531,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 866,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 395 521 мың теңге;
2) шығындар – 546 894,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 954,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 954,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 954,4 мың теңге.";
16 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"16. 2025 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 395 521 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 247 мың теңге, аудандық бюджеттен – 395 274 мың теңге ескерілсін.";
17 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"17. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 198 441,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 105 475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90 766,3 мың теңге;
2) шығындар – 203 789,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 348,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 348,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 348,3 мың теңге.";
18 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"18. 2025 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 90 766,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, аудандық бюджеттен – 90 735,3 мың теңге ескерілсін.";
19 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 582,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 295,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 560 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140 686,6 тысяч тенге;
2) затраты – 161 945,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 363,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 363,3 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 140 686,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 29 тысяч тенге, из районного бюджета 140 657,6 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 783,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 967 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 118 788,4 тысяч тенге;
2) затраты – 152 930,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 147,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 147,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 147,6 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 118 788,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 25 тысяч тенге, из районного бюджета 118 763,4 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в следующей редакции:

"19. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160 582,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 295,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 560 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140 686,6 мың теңге;
2) шығындар – 161 945,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 363,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 363,3 мың теңге.";
20 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"20. 2025 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 140 686,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 29 мың теңге, аудандық бюджеттен – 140 657,6 мың теңге ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 783,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 967 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттер түсімі – 118 788,4 мың теңге;
2) шығындар – 152 930,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 147,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 147,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 147,6 мың теңге.";
22 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"22. 2025 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 118 788,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 25 мың теңге, аудандық бюджеттен – 118 763,4 мың теңге ескерілсін.";
23 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 015,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 201,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 556,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 257,5 тысяч тенге;
2) затраты – 98 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 188,3 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 92 257,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 17 тысяч тенге, из районного бюджета 92 240,5 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 164,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 639 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 525,5 тысяч тенге;
2) затраты – 118 841,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 676,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 676,9 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в следующей редакции:
"26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 68 525,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 17 тысяч тенге, из районного бюджета 68 508,5 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в следующей редакции:

"23. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 015,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 201,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 556,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 257,5 мың теңге;
2) шығындар – 98 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 188,3 мың теңге.";
24 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"24. 2025 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 92 257,5 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 92 240,5 мың теңге ескерілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 164,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 525,5 мың теңге;
2) шығындар – 118 841,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -– 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер -– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 676,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 676,9 мың теңге.";
26 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"26. 2025 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 68 525,5 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 68 508,5 мың теңге ескерілсін.";
27 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 68 246,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета 32 тысяч тенге, из районного бюджета 68 214,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

"34. 2025 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 68 246,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 32 мың теңге, аудандық бюджеттен – 68 214,3 мың теңге ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.