О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 20 декабря 2024 года № 196 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 12 декабря 2025 года № 293. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года №196 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Сауран на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 507 484 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 843 751 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 494 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 460 111 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 13 154 128 тысяч тенге;
2) затраты – 17 570 283 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 11 549 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 11 549 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51 250 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 51 250 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51 250 тысяч тенге:
поступление займов – 0;

Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 196 "2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 293 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №196 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 507 484 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 843 751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 494 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 460 111 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 13 154 128 мың теңге;
2) шығындар – 17 570 283 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 11 549 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 549 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 51 250 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 51 250 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51 250 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 208
041
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
8 208
2
Социальная помощь
1 055 512
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 055 512
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 959
006
Оказание жилищной помощи
187
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112 347
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 663
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
304 646
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
600 710
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
176 071
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175 036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 350
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
61 325
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
45 484
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 377
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 035
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 035
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 160 284
1
Жилищное хозяйство
2 318 935
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 166 938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 208
041
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
8 208
2
Әлеуметтік көмек
1 055 512
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 055 512
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 959
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
187
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112 347
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 663
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
304 646
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
600 710
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
176 071
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175 036
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 350
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
61 325
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
45 484
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 377
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 035
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 035
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 160 284
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 318 935
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 166 938
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер