Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 23 июня 2025 года № 105
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 маусымдағы № 105 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить государственному учреждению "Отдель жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" публичный сервитут для разработки проектно-сметной документации по объекту "Строительство водозаборного сооружения и подводящего водопровода для дополнительной подпитки существующих водозаборных сооружений населҰнных пунктов Акжол, Кауыншы, Жолбасшы, Колтоган, Ушкын, Достык, Коралас и водозаборного сооружения для жилого комплекса на территории 96 га села Абай Келесского района, Туркестанской области" без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель, на земельные участки сроком на 5 (пять) лет согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Келес ауданының тұрғын–үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне "Түркістан облысы, Келес ауданының Ақжол, Қауыншы, Жолбасшы, Көлтоған, Ұшқын, Достық, Қоралас елді мекендеріндегі қолданыстағы су жинау иммараттарын қосымша сумен қамтамасыз ету үшін және Абай ауылының 96 гектар аумақтағы тұрғын үйлер үшін су жинау иммараты мен жеткізуші су құбырларын салу" нысанына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.