О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 25-151-VIII "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2025 года № 34-202-VIII
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 25-151-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2025-2027 годы согласноприложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 709 644 тысяч тенге:
налоговые поступления – 667 676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 41 968 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 820 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 110 864 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –110 864 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –110 864 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 138 657 тысяч тенге:
налоговые поступления – 81 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 748 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 132 тысяч тенге;
2) затраты – 152 511 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 854 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 854 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 13 854 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2025-2027 годы год согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:

Жетісай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-151-VIII "2025-2027 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 34-202-VIII шешiмi
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №25-151-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 709 644 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 667 676 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 41 968 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0;
трансферттер түсiмi – 0;
2) шығындар – 820 508 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 110 864 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 864 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110 864 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 138 657 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 81 777 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 748 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 53 132 мың теңге;
2) шығындар – 152 511 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 854 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 854 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 854 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жылы су ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: