О повышении базовой ставки земельного налога в Жетысайском районе
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2025 года № 32-198-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 582 Налогового Кодекса Республики Казахстан Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить базовую ставку земельного налога в Жетысайском районе на 50%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата М.Касимов

Жетісай ауданында жер салығының базалық мөлшерлемесін көбейту туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 32-198-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының салық кодексінің 582-бабына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданында жер салығының базалық мөлшерлемесін 50%-ға дейін көбейтілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М.Касимов