О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 31-156-VІІІ "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 10 июля 2025 года № 38-201-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года №31-156-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 968 348 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 130 024 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 821 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 608 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 192 245 тысяч тенге;
2) затраты – 13 350 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -20 784 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 784 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 361 704 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 361 704 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 20 784 тысяч тенге;

Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-156-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 шілдедегі № 38-201-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №31-156-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
"1) кiрiстер – 12 968 348 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 130 024 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 37 821 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 608 258 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 192 245 мың теңге;
2) шығындар – 13 350 836 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -20 784 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 784 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -361 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 361 704 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 784 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 382 488 тысяч тенге".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временный исполнитель полномочий
председателя районного маслихата К.Тлешова
Приложение 1 к решению
маслихата
Шардаринского района от
10 июля
2025 года № 38-201-VІІІ
Приложение 1 к решению
маслихата
Шардаринского района

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 382 488 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасының
өкілеттігін уақытша атқарушы
К. Тлешова
Шардара аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 10 шілдедегі
№ 38-201-VІІІ шешіміне
1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының