О признании утратившим силу решения акима Тюлькубасского района от 4 января 2024 года № 1 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б"
Решение акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 19 мая 2025 года № 5
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тюлькубасского района от 4 января 2024 года №1 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Ф.Байтуганова.
Аким района А.Естибаев

"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Түлкібас ауданы әкімінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2025 жылғы 19 мамырдағы № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімі ШешТі:
1. "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Түлкібас ауданы әкімінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы №1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ф.Байтугановқа жүктелсін.
Аудан әкімі А.Естибаев