О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 165 "О бюджете сельских округов и поселков на 2025-2027 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 5 декабря 2025 года № 230
Созакский районныймаслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №165 "О бюджете сельских округов и поселков на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2025-2027 годы согласно приложениями 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 608 494 тысяч тенге:
налоговые поступления –32 023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 574 943 тысяч тенге;
2) затраты – 615 164 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –6 670 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –6 670 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2025-2027 годы согласно приложениями 4,5 и 6соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 295 464 тысяч тенге:
налоговые поступления –36 907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –258 557 тысяч тенге;
2) затраты – 306 815 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 351 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –11 351 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –11 351 тысяч тенге".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2025-2027 годы согласно приложениями 16,17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 663 648 тысяч тенге:
налоговые поступления –91 019 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 720 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Cозақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 230 шешімі
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №165 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 608 494 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 32 023 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 528 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 574 943 мың теңге;
2) шығындар – 615 164 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
–6 670 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –6 670 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 295 464 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 36 907 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 258 557 мың теңге;
2) шығындар – 306 815 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –11 351 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –11 351 мың теңге".
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Созақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 663 648 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 91 019 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 720 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;