О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 165 "О бюджете сельских округов и поселков на 2025-2027 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 28 апреля 2025 года № 191
Созакский районныймаслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №165 "О бюджете сельских округов и поселков на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казакстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2025-2027 годы согласно приложениями1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 476 000 тысяч тенге:
налоговые поступления –17 837 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 456 635тысяч тенге;
2) затраты – 482 670тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 670 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 670 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2025-2027годы согласно приложениями 4,5 и 6соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 616тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 587тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 244 029тысяч тенге;
2) затраты – 291 967 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 351 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 351 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Cозақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 191 шешімі
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №165 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85 бабының 3-тармағына, 91-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Созақ аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 476 000 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 837 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 528 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 456 635 мың теңге;
2) шығындар – 482 670 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –6 670 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 670 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2025-2027жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 280 616 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 36 587 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 244 029 мың теңге;
2) шығындар – 291 967 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 351 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;