О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 22/134-VIIІ "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 24 февраля 2025 года № 24/145-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года №22/134-VIІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №204775) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 106 889 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 760 022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 556 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 619тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 261 692 тысяч тенге;
2) затраты – 10 335 937 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 325 196 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 481 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 474 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 554244 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 554 244 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 481 670 тысяч тенге;
погашение займов 156 474 тысяч тенге;

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 22/134-VIIІ "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 ақпандағы № 24/145-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024жылғы 24 желтоқсандағы №22/134-VIIІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №204775 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 106 889 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 760 022 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 36 556 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 619 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 261 692 мың теңге;
2) шығындар – 10 335 937 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 325 196 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 481 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 474 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -554 244 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –554244 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 481 670 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 156 474 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 229 048 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв акимата района на 2025 год в размере – 37832 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т.Калымбетов
Приложение к решению
Казыгуртского районного маслихата
от "24" февраля 2025 года №24/145-VIIІ
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от "24" декабря 2024 года №22/134-VIIІ
Районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 229 048 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві – 37 832 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"24" ақпандағы №24/145-VIII
шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"24" желтоқсандағы №22/134-VIIІ
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

1 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
228 694
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
128 536
013
Капитальные расходы государственного органа
97 958
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 200
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
163 351
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
108 351
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
55 000
02
Оборона
57 633
1
Военные нужды
44 110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
44 110
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
44 110
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
13 523
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 523
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 523
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 764
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9 764
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 764
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 764
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 989 466
1
Социальное обеспечение
1 039 777
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 039 777
005
Государственная адресная социальная помощь
1 039 777
2
Социальная помощь
1 769 103
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 769 103
006
Оказание жилищной помощи
13 131
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
195 000
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 941
015
Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и людей с ограниченными возможностями
192 723
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

1 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
228 694
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 536
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
97 958
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 200
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
163 351
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 351
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
55 000
02
Қорғаныс
57 633
1
Әскери мұқтаждар
44 110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
44 110
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
44 110
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
13 523
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 523
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 523
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 764
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
9 764
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 764
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 764
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 989 466
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 039 777
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 039 777
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 039 777
2
Әлеуметтiк көмек
1 769 103
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 769 103
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 131
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
195 000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 941
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
192 723
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету