О присвоении наименования улице с. Шаян
Решение акима сельского округа Шаян Байдибекского района Туркестанской области от 12 сентября 2025 года № 159
Руководствуясь статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 2572-XII "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением областного ономастической комиссии Туркестанского областного управления культуры от 13 августа 2025 года РЕШИЛ:
1. К 80-летию Великой Отечественной войны присвоить улице имя летчика-ветерана ВОВ Доспановой Хиуаз Каировны
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Шаянского сельского округа С.Мырзабекова.
Аким Шаянского сельского округа: Ж.Корикбаев

Шаян ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Шаян ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 159 шешiмi
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" №2572-XII Заңының 14 бабын, Түркістан облыстық мәдениет басқарамсы облыстық ономастика комиссисының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысын басшылыққа ала отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Шаян ауылындағы атауы жоқ көшеге Ұлы Отан соғысының 80 жылдығына орай ҰОС ардагері ұшқыш Хиуаз Қайырқызы Доспанованың есімі берілсін
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау Шаян ауылдық округі әкімінің орынбасары С.Мырзабековке жүктелсін.
Шаян ауылдық округі әкімі: Ж.Корикбаев