О бюджетах сельских округов на 2026-2028 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2025 года № 38/224
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 772 тысяч тенге:
налоговые поступления – 87 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 301 тысяч тенге;
2) затраты –98 772 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 833 тысяч тенге:
налоговые поступления – 59 960 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 873 тысяч тенге;
2) затраты – 103 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 827 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;

2026 – 2028 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/224 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 2 тармағының 2-7 тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" №37/213 шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 98 772 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 87 433 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 38 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 301 мың теңге;
2) шығындар – 98 772 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0.
2. Алғабас ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 103 833 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 59 960 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 42 873 мың теңге;
2) шығындар – 103 833 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Алмалы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 827 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 27 885 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 000 мың теңге;