О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 20 декабря 2024 года № 25/146 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 2 декабря 2025 года № 35/204
В соответствии с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 годов следующих объемах:
1) доходы – 10 640 469 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 210 950 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 14 988 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 5 248 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 409 283 тысяч тенге;
2) затраты – 10 947 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 431 294 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 625 188;
погашение бюджетных кредитов – 193 894 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 738 163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 738 163 тысяч тенге, в том числе:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25/146 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 35/204 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШTІ:
1. Бәйдібек ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 640 469 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 210 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 988 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 248 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 409 283 мың теңге;
2) шығындар – 10 947 338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 431 294 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 625 188 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 193 894 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 738 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 738 163 мың теңге, оның ішінде: