Түркістан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27/115-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 36/167-VIII шешімі
Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №27/115-VІІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 96 656 054 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29 325 797 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 783 725 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 484 445 мың теңге;
трансферттер түсiмі 65 062 087 мың теңге;
2) шығындар – 119 521 699 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 159 227 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 159 227 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 23 706 418 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 23 706 418 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 946 391 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 665 023 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 425 050 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Ғ.А.Сарсенбаев
Түркістан қалалық
мәслихатының
2025 жылғы 8 желтоқсандағы
№36/167-VIІІ шешіміне
қосымша
Түркістан қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№27/115-VIІI шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
мың теңге
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 27/115-VІІІ "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 8 декабря 2025 года № 36/167-VIII
Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №27/115-VІІІ "О городском бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 656 054 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 325 797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 783 725 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –1 484 445 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 062 087 тысяч тенге;
2) затраты – 119 521 699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -159 227 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 159 227 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 000 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 23 706 418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 23 706 418 тысяч тенге:
поступление займов – 23 946 391 тысяч теңге;
погашение займов – 665 023 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 425 050 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата Г.А.Сарсенбаев
Приложение к решению
Туркестанского городского
маслихата от 8 декабря
2025 года №36/167-VIІI
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 24 декабря
2024 года №27/115-VIII
Городской бюджет на 2025 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1. Доходы