О бюджете села Ачисай города Кентау на 2026-2028 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19 декабря 2025 года № 233.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 232 "О городском бюджете на 2026-2028 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 820,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 781,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 283,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 104 556,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114 158,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 338,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 338,0 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Кентау қаласының Ащысай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 233 шешiмi.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 3-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 232 "2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащысай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 112 820,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 781,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 283,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсiмі – 104 556,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 158,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 338,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 338,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 338,0 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 20.08.2026 № 295 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Установить на 2026 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Ачисай в сумме 77 156 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата от 19 декабря
2025 года № 233
Бюджет cела Ащысай на 2026 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 338,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 20.08.2026 № 295 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026 жылы қалалық бюджеттен Ащысай ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 77 156 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы
№ 233 шешіміне 1 қосымша
Ащысай ауылының 2026 жылға арналған бюджеті