О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 164 "О бюджете села Хантагы города Кентау на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 24 сентября 2025 года № 215
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Хантагы города Кентау на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 164 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Хантагы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 годы следующих объемах:
1) доходы – 112 084,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 453,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 227,0 тысяч тенге;
2) затраты – 120 678,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 594,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 594,0 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 594,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 215 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Кентау қаласының Хантағы ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 112 084,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 21 453,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –273,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131,0 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 90 227,0 мың теңге;
2) шығындар – 120 678,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 594,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 594,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 594,0 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.