Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/159-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 шілдедегі № 35/197-VIII шешiмi
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №28/159-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақдала ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 118 285 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 15 118 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 103 167 мың теңге;
2) шығындар – 118 532 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -247 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 247 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Байырқұм ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 235 949 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 187 629 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 48 320 мың теңге;
2) шығындар – 236 686 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -737 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 737 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 737 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дермене ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 117 003 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 15 201 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 27 декабря 2024 года № 28/159-VІІІ "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 29 июля 2025 года № 35/197-VIII
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 27 декабря 2024 года №28/159-VІІІ "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 285 тысяч тенге;
налоговые поступления – 15 118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 103 167 тысяч тенге;
2) затраты – 118 532 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -247 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 247 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции;
"2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 949 тысяч тенге;
налоговые поступления – 187 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 48 320 тысяч тенге;
2) затраты – 236 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -737 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 737 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 737 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 003 тысяч тенге;
налоговые поступления – 15 201 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;