О признании утратившим силу постановление акимата Туркестанской области от 25 декабря 2019 года № 300 "Об утверждении прейскуранта цен на реализуемые товары (работы, услуги), оказываемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 23 июля 2025 года № 158
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Туркестанской области от 25 декабря 2019 года № 300 "Об утверждении прейскуранта цен на реализуемые товары (работы, услуги), оказываемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5320).
2. Государственному учреждению "Управление цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Кушеров

Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 300 "Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен көрсетіліп, өткізілетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) баға прейскурантын бекіту туралы" қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 23 шілдедегі № 158 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен көрсетіліп, өткізілетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) баға прейскурантын бекіту туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 300 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5320 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Көшеров