О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 129-VІІI "Об утверждении бюджета Индерского района на 2025-2027 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 6 мая 2025 года № 144-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении бюджета Индерского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 129-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Индерского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 301 193 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 013 304 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 275 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 251 414 тысяч тенге;
2) затраты – 8 810 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 834 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 218 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 384 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 590 972 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 590 972 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 45 218 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Индер аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 129-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 144-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 129-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Индер ауданының аудандық бюджеті тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға келесідей көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 8 301 193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 013 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 275 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 251 414 мың теңге;
2) шығындар – 8 810 563 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 8 834 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 45 218 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 36 384 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 590 972 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 590 972 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 45 218 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

183 619
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 301
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
52 230
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
105 545
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
83 103
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
123 980
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости и социальных программ
46 497
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
15 000
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23 000
067
Капитальные расходы подведомественных государственных учреждений и организаций
38 483
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 959 635
1
Жилищное хозяйство
1 491 414
467
Отдел строительства района (города областного значения)
705 067
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18 569
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
305 498
098
Приобретения жилья коммунального жилищного фонда
381 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
786 347
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 600
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондаминиумов
3000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30 247
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
750 500
2
Коммунальное хозяйство
455 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
455 421
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
224 625
026
Организация эксплуатаций тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

183 619
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 301
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
52 230
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
105 545
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс шараларды іске асыру
83 103
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
123 980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123 980
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 497
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 000
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 483
07
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
1 959 635
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 491 414
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
705 067
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) реконструкциялау
18 569
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
305 498
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
381 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
786 347
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2 600
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
3000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30 247
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
750 500
2
Коммуналдық шаруашылық
455 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
455 421
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
224 625
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру