О признании утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2025 года № 35-5
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Жылыойского районного маслихата:
1) Решение Жылыойского районного маслихата от 24 мая 2023 года №4-3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жылыойского района";
2) Решение Жылыойского районного маслихата от 21 сентября 2023 года №7-5 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 24 мая 2023 года №4-3 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жылыойского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев

Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 35-5 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жылыой ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы №4-3 шешімі;
2) "Жылыой ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы №4-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі №7-5 шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев