Об определении и утверждении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли за исключением киосков на территории города Атырау
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 19 июня 2025 года № 1467
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 2), 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению к настоящему постановлению определить и утвердить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли за исключением киосков на территории города Атырау.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Атырау от 25 мая 2023 года №1030 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5028-06).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Акима города Ш. Кейкин
Приложение к постановлению
акимата города Атырау от 19
июня 2025 года № 1467
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли за исключением киосков на территории города Атырау
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (га)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры
Специально отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной продукции местных крестьянских хозяйств в городе Атырау

Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне дүңгіршіктерді қоспағанда, автодүкендерде және (немесе) шатырларда павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу және бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 19 маусымдағы № 1467 қаулысы
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2), 3)-тармақшаларына және 27-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгіленсін және бекітілсін.
2. Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 мамырдағы №1030 "Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5028-06 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин
Атырау қаласының әкімдігінің
2025 жылғы 19 маусымдағы
№ 1467 қаулысына қосымша
Атырау қаласының аумағында ішкі сауда субъектілеріне дүңгіршектерді қоспағанда автолавкалардан және (немесе) шатырлардан (павильондардан) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Нақты орналасу орны
Алатыналаңы (га)
Сауда қызметін жүзегеасыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым ескерілеген қызмет саласы
Атырау қаласында жергілікті шаруа қожалықтарының жеміс-көкөніс өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары

Микрорайон Авангард-2, возледома №12
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
.
Микрорайон Авангард-3, возледома №24
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Авангард-3, возледома №31
0,0024
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Авангард-3, возледома №37
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
.

Авангард-2 ықшам ауданы, №12 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Авангард-3 ықшам ауданы, №24 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Авангард-3 ықшам ауданы, №31 үймаңы
0,0024
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Авангард-3 ықшам ауданы, №37 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ

Микрорайон Привокзальный №1, улица ГаббасБергалиева, возле дома №71
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Привокзальный-3а, возле дома №14А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Привокзальный-3а, возле дома №52А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Привокзальный-3, возледома №17
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Привокзальный-5, возледома №7
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Муса Баймуханова, возле дома №45
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Проспект Азаттык, возле дома №46А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №57
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №61
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №64
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №101
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №127
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №132
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №149
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
ПроспектАзаттык, возледома №153
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица ЖолдаскалиДосмухамбетова, возле дома №13
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Гизата Алипова, возле дома №2А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Гизата Алипова, возле дома №3
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Алия Молдагулова, возле дома №2В
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Максима Горького, возле дома №2А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Махамбет Утемисулы, возле дома №116
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Махамбет Утемисулы, возле дома №123
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Махамбет Утемисулы, возле дома №130
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Махамбет Утемисулы, возле дома №118Г
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Проспект Каныша Сатпаева, возле дома №13
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Проспект Каныша Сатпаева, возле дома №25
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Проспект Каныша Сатпаева, возле дома №26
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица ЖубанаМолдагалиева, перед домом №31
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Микрорайон Жетыказына, возле дома №5
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
МикрорайонНурсая, возледома №1
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
МикрорайонНурсая, возледома №6
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
МикрорайонНурсая, возледома №11
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют

Вокзалмаңыықшамауданы №1,ҒаббасБерғалиевкөшесі, №71 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Вокзал маңыықшам ауданы-3а, №14Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Вокзал маңыықшам ауданы-3а, №52Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Вокзал маңыықшам ауданы-3, №17үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Вокзал маңыықшам ауданы-5, №7үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
МұсаБаймұхановкөшесі, №45 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №46Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №57үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №61үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №64үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №101үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №127үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №132үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №149үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Азаттықдаңғылы, №153үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ЖолдасқалиДосмұхамбетовкөшесі, №13 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ҒизатӘліповкөшесі, №2Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ҒизатӘліповкөшесі, №3 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ӘлияМолдағұловакөшесі, №2Вүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Максим Горький көшесі, №2А үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
МахамбетӨтемісұлыкөшесі, №116 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
МахамбетӨтемісұлыкөшесі, №123 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
МахамбетӨтемісұлыкөшесі, №130 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
МахамбетӨтемісұлыкөшесі, №118Гүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ҚанышСәтпаевдаңғылы, №13 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ҚанышСәтпаевдаңғылы, №25 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ҚанышСәтпаевдаңғылы, №26 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ЖұбанМолдағалиевкөщесі, №31үйдіңалды
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Жетіқазынаықшамауданы, №5 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Нұрсая ықшам ауданы, №1үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Нұрсая ықшам ауданы, №6үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Нұрсая ықшам ауданы, №11үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ

Еркинкалинский сельский округ, улица К.Кошербаева, возле дома №1/1
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ, улица Кошербаева К., возле дома №2
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ, улица Атамура, возле дома №77
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ, улица №10, возле дома №21
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ, улица Ескалиева Д, возле строение №29
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ,улица Наурызалиева К., возле дома №51
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ, микрорайон Балауса, улица №22, возле дома №50
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Еркинкалинский сельский округ, трасса Атырау-Еркинкала, возле строение №56
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кенузекский сельский округ, село Таскала-1, улица Центральная, возле здания №18
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кенузекский сельский округ, село Таскала-2, пересечение улиц КадралиеваС.иУтеева Е.
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кенузекский сельский округ, село Таскала-3, жилой массив Кайнар, улица Кулмуханова Ж, возле дома №4.
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Дамбинский сельский округ, площадь возле конечной остановки улица Махамбета, возле дома №1/1
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Дамбинский сельский округ, село Амангелди, улица Амангелди, возле ст. №15
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Атырауский сельский округ, улица Алдонгарова К., возле дома №30
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Атырауский сельский округ, улица Исмагулова А., возле дома №36
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Аккулова А, возле дома №24Б
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Аккулова А, возле дома №52А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Улица Жоламанова Б, возле дома №10
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Жилой массив Мирас, улица Кошалиева З., возле дома №33А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Атырауский сельский округ, село Курмангазы, улица Нысанбаева Б., возле дома №27
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Атырауский сельский округ, село Жанаталап, улица Садыкова №51
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Атырауский сельский округ, улица Балманова К, возле дома №62
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы, улица Казиева Ж. возле дома №4
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют

Еркінқалаауылдықокругі, Кидас Көшербаевкөшесі, №1/1 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Еркінқалаауылдықокругі, Кидас Көшербаевкөшесі, №2 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Еркінқалаауылдықокругі, Атамұракөшесі, №77үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Еркінқалаауылдықокругі, №10 көше, №21 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Еркінқалаауылдықокругі, Д.Есқалиевакөшесі, №29 құрылыс маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Еркінқалаауылдықокругі, К. Наурызалиевакөшесі, №51 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Еркінқалаауылдықокругі,Балаусаықшамауданы, №22 көше, №50 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Еркінқалаауылдықокругі, Атырау-Еркінқалатасжолы, №56 құрылысмаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Кенөзекауылдықокругі, Тасқала-1 ауылы, Орталықкөшесі, №18 ғимарат маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
.
Кенөзекауылдықокругі, Тасқала-2 ауылы, СарбалаҚадыралиев пенЕлжан Өтеев көшелерінің қиылысы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Кенөзекауылдықокругі, Тасқала-3 ауылы, Қайнартұрғыналабы, Ж.Құлмұхановкөшесі, №4 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Дамбыауылдықокругі, Махамбет көшесіндегі соңғыаялдаманыңжанындағыалаң, №1/1 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Дамбыауылдықокругі, Амангелдіауылы, Амангелдікөшесі, №15 құрылыс маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Атырауауылдықокругі, Қ.Алдонғаровкөшесі, №30 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Атырауауылдықокругі, А.Исмағұлов, №36 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
АнуарбекАққұлов көшесі, №24Бүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
АнуарбекАққұлов көшесі, №52Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Бірлікауылы, Б.Жоламановкөшесі, №10 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Мирастұрғыналабы, З.Көшалиева,
№33А үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Атырауауылдықокругі, Құрманғазыауылы, Боран Нысанбаев көшесі, №27 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Атырауауылдықокругі, Жаңаталапауылы, С.Садықова 51көшесі
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Атырауауылдықокругі, Қ.Баланов,көшесі, №62 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Қайыршақтыауылдықокругі, Томарлыауылы, ЖолымбайҚазиевкөшесі №4 үймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1

Кайыршахтинский сельский округ, микрорайон Жулдыз-3, улица Муханбедьярова Г, возле дома №29
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы, улица Куткожина, возле дома №46
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, трасса Атырау-Индер, перекресток между улиц №1и №18
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, трасса Атырау-Индер, улица Демешова К., возле дома 7В
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, улица Смагулова К., возле дома №2
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, село Талгайран, улица Танатарова, возле дома №1
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Кайыршахтинский сельский округ, село Бесикты, улица Нуржанова К., возле дома №100
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Аксайский сельский округ, село Акжар, улица Мунайшы, возле дома №66
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
1
Аксайский сельский округ, село Аксай, улица И.Тайманова №2
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Алмалинский сельский округ, село Алмалы, улица Бейбитшилик, возле дома №1
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Алмалинский сельский округ, село Алмалы, улица Бейбитшилик, возле дома №3
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Алмалинский сельский округ, село Береке,улицаТусипкали возле дома №25А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Алмалинский сельский округ, трасса Атырау-Урал, в районе поста ГИБДД
0,0012
1 год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Специально отведенные торговые места для осуществления выездной торговли товаропроизводителей в городе Атырау
Микрорайон Авангард-2, возледома №3

Қайыршақтыауылдықокругі, Жұлдыз-3 ықшамауданы, Ғаббас Мұханбедияровкөшесі, №29 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Қайыршақтыауылдықокругі, Томарлыауылы, СебенҚұтқожинкөшесі, №46 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Қайыршақтыауылдықокругі, Атырау-Индертасжолы, №1 мен №18 көшелерініңқиылысы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Қайыршақтыауылдықокругі, Атырау-Индертасжолы, ҚуанДемешовкөшесі, 7Вүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Қайыршақтыауылдықокругі, ҚайырғалиСмағұловкөшесі, №2 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
1
Қайыршақтыауылдықокругі, Талғайранауылы, Танатаровакөшесі, №1 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Қайыршақтыауылдықокругі, Бесіктіауылы, Қабдол Нұржанов көшесі, №100 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ақсай, Акжарауылы, Мұнайшыкөшесі, №66 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ақсайауылы, Исатай Тайманов №2 көшесі
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Алмалыауылдықокругі, Алмалыауылы, Бейбітшіліккөшесі, №1 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Алмалыауылдықокругі, Алмалыауылы, Бейбітшіліккөшесі, №3 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Алмалыауылдықокругі, Берекеауылы, Түсіпқаликөшесі, №25Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Алмалыауылдықокругі, Атырау-Оралтасжолы, жолқауіпсіздігімемлекеттік инспекциясы бекетінің жаны
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Атырау қаласында жергілікті тауарөндірушілердің көшпелі саудасын жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары
1
Авангард-2 ықшам ауданы, №3үймаңы

Кайыршахтинский сельский округ, Аксай село, улица №7 возле строения 6А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Алмалинский сельский округ, село Алмалы,улицаБейбитшилик возле дома №1
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
9
Алмалинский сельский округ, село Береке,улицаТусипкали, возле дома №25А
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
МикрорайонБалыкшы, проезд Бейбитшилик, Строение №59Б
0,0012
1год
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют

Қайыршақтыауылдықокругі, Ақсайауылы, №7 көше, 6Ақұрылысмаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
8
Алмалыауылдықокругі, Алмалыауылы, Бейбітшіліккөшесі, №1 үй маңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
9
Алмалыауылдықокругі, Берекеауылы, Түсіпқаликөшесі,№25Аүймаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Балықшыықшамауданы, Бейбітшілікдаңғылы, №59Бқұрылысмаңы
0,0012
1 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ