Об установлении стимулирующих надбавок к должоностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Управления делами аппарата акима города Атырау" и "Смарт Атырау" за счет средств местного бюджета
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 20 мая 2025 года № 170
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных преприятий" и постановлением акимата города Атырау от 24 апреля 2025 года № 1020 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладом работников организаций, финансируемых из городского бюджета" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Управления делами аппарата акима города Атырау" и "Смарт Атырау" за счет средств местного бюджета в размере не более 5-кратного единого должностного оклада.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Б. Мурзагалиев

"Атырау қаласы әкімі аппаратының іс басқармасы" және "Смарт Атырау" коммуналдық мемлекеттік мекемелері жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 20 мамырдағы № 170 шешімі
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 және "Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" Атырау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 1020 қаулысына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау қаласы әкімі аппаратының іс басқармасы" және "Смарт Атырау" коммуналдық мемлекеттік мекемелері жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемақылары 5 еселенген біріңғай лауазымдық жалақыдан артық емес мөлшерінде белгілесін.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енгізілсін.
Атырау қаласы
Мәслихатының төрағасы
Б. Мурзагалиев