Об утверждении перечня систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление акимата Атырауской области от 6 ноября 2025 года № 246
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Водного кодекса Республики Казахстан 2025 года и статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 246 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы Су кодексінің 27-бабы 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына сәйкес, Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: