Об утверждении минимальных нормативов обеспеченности населения торговой площадью Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 6 ноября 2025 года № 244
В соответствии статьи 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить минимальные нормативы обеспеченности населения торговой площадью Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.

Атырау облысында халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төмен нормативтерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 244 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8-бабына сәйкес, Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысында халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтері бекітілсін.