Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (заисключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Постановление акимата Атырауской области от 17 июня 2025 года № 123
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических)и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от "17" июня 2025 года № 123

2025 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 маусымдағы № 123 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2025 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2025 жылғы "17" маусымдағы
№ 123 қаулысымен бекітілген

N-16, P2O5-8, K2O-24
343750
тонна
91
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
343750
тонна
92
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
343750
тонна
93
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
343750
тонна
94
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20; P2O5-10; K2O-20
343750
тонна
95
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
96
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
4468
литр
97
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
4468
литр
98
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
2773
литр
99
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
100
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
101
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
102
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
103
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
104
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v

N-16, P2O5-8, K2O-24
343750
тонна
91
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
343750
тонна
92
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
343750
тонна
93
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
343750
тонна
94
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20; P2O5-10; K2O-20
343750
тонна
95
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
96
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
4468
литр
97
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
4468
литр
98
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
2773
литр
99
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, о.і. Нитрат Азоты (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммоний Азоты (NH4) – 2%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 40%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
100
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, о.і. Аммоний Азоты (NH4) – 10%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
101
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, о.і. Нитрат Азоты (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммоний Азоты (NH4) – 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
102
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, о.і. Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммоний Азоты (NH4) – 13%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
103
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
104
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v

236
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
237
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
238
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
239
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
240
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
241
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
242
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
343750
тонна
243
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
244
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
245
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
246
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
247
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
248
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
249
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
250
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
251
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
252
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

236
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
237
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
238
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
239
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
240
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
241
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
242
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
343750
тонна
243
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
244
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
245
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
246
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
247
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
248
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
249
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
250
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқышы
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
251
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқышы
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
252
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

5581
литр
392
Комплексное удобрение "Vittafos марок: Plus"
N - 2%, P2O5 - 27%, K2O - 6%
2009
литр
393
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%
1875
килограмм
394
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250
литр
395
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250
литр
396
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250
литр
397
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250
литр
398
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты)-не менее 5; калий-0,028; оксид магния-0,002; фосфор-0,015
1786
литр
399
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты)-не менее 5; калий-0,028; оксид магния-0,002; фосфор-0,015
1786
литр
400
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты)-не менее 5; калий-0,028; оксид магния-0,002; фосфор-0,015
1786
литр
401
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты)-не менее 5; калий-0,028; оксид магния-0,002; фосфор-0,015
1786
литр
402
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1250
литр
403
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1250
литр
404
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1250
литр
405
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1250
литр
406
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150000
тонна
407
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)

5581
литр
392
"Vittafos марок: Plus" кешенді тыңайтқышы
N - 2%, P2O5 - 27%, K2O - 6%
2009
литр
393
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%
1875
килограмм
394
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар – 2,14; Калий – 0,65; Магний оксиді – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., және басқа да өсуді ынталандыратын бактериялар, КҚБ/мл 2*10^9 кем емес.
1250
литр
395
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар – 2,14; Калий – 0,65; Магний оксиді – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., және басқа да өсуді ынталандыратын бактериялар, КҚБ/мл 2*10^9 кем емес.
1250
литр
396
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар – 2,14; Калий – 0,65; Магний оксиді – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., және басқа да өсуді ынталандыратын бактериялар, КҚБ/мл 2*10^9 кем емес.
1250
литр
397
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар – 2,14; Калий – 0,65; Магний оксиді – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., және басқа да өсуді ынталандыратын бактериялар, КҚБ/мл 2*10^9 кем емес.
1250
литр
398
"БиоЛип" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) – 5 кем емес; Калий – 0,028; Магний оксиді – 0,002; Фосфор – 0,015
1786
литр
399
"БиоЛип" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) – 5 кем емес; Калий – 0,028; Магний оксиді – 0,002; Фосфор – 0,015
1786
литр
400
"БиоЛип" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) – 5 кем емес; Калий – 0,028; Магний оксиді – 0,002; Фосфор – 0,015
1786
литр
401
"БиоЛип" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) – 5 кем емес; Калий – 0,028; Магний оксиді – 0,002; Фосфор – 0,015
1786
литр
402
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары)- 4,5 кем емес, калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)-0,45
1250
литр
403
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары)- 4,5 кем емес, калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)-0,45
1250
литр
404
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары)- 4,5 кем емес, калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)-0,45
1250
литр
405
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары)- 4,5 кем емес, калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)-0,45
1250
литр
406
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2O-55, MgO-5
150000
тонна
407
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары

MgO-10%, N-7%
3158
литр
918
Удобрение Лебозол марки: Лебозол - Нитрат марганца 235
Mn-15%, N-7,7%
4965
литр
919
Удобрение Лебозол, марки: Лебозол-Нутриплант 36
N-27%, карбамидный азот-18%, нитратный азот-5%, аммиачный азот-4%, Mg-3%, микроэлементы
3600
литр
920
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Нутриплант 8-8-6
N-8%, карбамидный азот-5.6%, аммиачный азот-1.7%, нитратный азот-0.7%, P2O5-8%, К2О-6%, микроэлементы
3640
литр
921
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Сера 800
S-56%
5140
литр
922
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
10475
литр
923
Удобрение Лебозол-Нутриплант 5-20-5
N-5%, аммиачный азот-4.2%, карбамидный азот-0.9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементы
3640
литр
924
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
925
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
926
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
927
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
928
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
929
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
930
Удобрение микробиологическое "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 КОЕ/мл); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 ед./мл); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
1516
литр
931
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
932
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
933
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31

MgO-10%, N-7%
3158
литр
918
Лебозол - Нитрат марганца 235 маркалы Лебозол тыңайтқышы
Mn-15%, N-7,7%
4965
литр
919
Лебозол-Нутриплант 36 маркалы Лебозол тыңайтқышы
N-27%, карбамидті азот-18%, нитратты азот-5%, аммиакты азот-4%, Mg-3%, микроэлементтер
3600
литр
920
Лебозол-Нутриплант 8-8-6 маркалы Лебозол тыңайтқышы
N-8%, карбамидті азот-5.6%, аммиакты азот-1.7%, нитратты азот-0.7%, P2O5-8%, К2О-6%, микроэлементтер
3640
литр
921
Лебозол- Сера 800 маркалы Лебозол тыңайтқышы
S-56%
5140
литр
922
Лебозол-Цинк 700 маркалы Лебозол тыңайтқышы
Zn-40%
10475
литр
923
Лебозол-Нутриплант 5-20-5 тыңайтқышы
N-5%, аммиакты азот-4.2%, карбамидті азот-0.9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементтер
3640
литр
924
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
925
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
926
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
927
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
928
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
929
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
930
"СТЕРНЯ-12" микробиологиялық тыңайтқышы
Bacillus subtilis спора түзетін бактерияларының 4 штаммы (108 КҚБ/мл кем емес); сүт қышқылы, фосфор мен калий жұмылдыратын, азот бекітетін бактерияларының, Trichoderma саңырауқұлағының 3 штаммы(4х108 КҚБ/мл кем емес); целлюлозолитикалық ферменттер кешені (белсенділігі 5 ед./мл кем емес); табиғи полисахаридтер, фитогормондар, дәрумендер, L-аминқышқылдары; калий гуматы - 0,5 %
1516
литр
931
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
932
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
933
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
934
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
935
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
936
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
937
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1050
литр
938
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200
литр
939
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1200
литр
940
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1200
литр
941
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1200
литр
942
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1200
литр
943
Удобрение Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1050
литр
944
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
945
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1050
литр
946
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
934
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогормондар-0,012
1250
литр
935
НАНОВИТ: Кальцийлі тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1200
литр
936
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминқышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
1050
литр
937
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульв қышқылдары-0,045
1050
литр
938
Нановит Молибденді тыңайтқышы
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер– 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1200
литр
939
НАНОВИТ: Моно Бор тыңайтқышы
B-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
1200
литр
940
НАНОВИТ: Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
1200
литр
941
НАНОВИТ: Моно мыс тыңайтқышы
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
1200
литр
942
НАНОВИТ: Моно Мырыш тыңайтқышы
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1200
литр
943
Нановит Супер тыңайтқышы
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминқышқылдары – 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,30%; моносахаридтер-0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
1050
литр
944
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
945
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1050
литр
946
Нановит Фосфорлы тыңайтқышы
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминқышқылдары-0,08%, органикалық қышқылдар-4,5%, полисахаридтер-0,00365%, фитогормондар-0,00042%

675
литр
1011
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо+Цинк
P2O5, не менее 73; K2O, не менее 41; SО4, не менее 25; Fe 15; Zn 15
673
литр
1012
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1013
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
Nобщ, не менее 2,4; P2O5, не менее 97; K2O, не менее 85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
750
литр
1014
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
803
литр
1015
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
645
литр
1016
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
757
литр
1017
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
2043
литр
1018
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
1019
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
1020
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1021
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
459
литр
1022
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1592
литр
1023
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1613
литр
1024
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1684
литр
1025
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200

675
литр
1011
Железо+Цинк маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
P2O5, 73 кем емес; K2O, 41 кем емес; SО4, 25 кем емес; Fe 15; Zn 15
673
литр
1012
Картофель маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 9,8 кем емес; P2O5, 83 кем емес; K2O, 99 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1013
Кукуруза маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 2,4 кем емес; P2O5, 97 кем емес; K2O, 85 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
750
литр
1014
Лен маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 3,9 кем емес; P2O5, 92 кем емес; K2O, 85 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
803
литр
1015
Марганец маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 12 кем емес; P2O5, 80 кем емес; K2O, 103 кем емес; SО4, 14 кем емес;Mn 30
645
литр
1016
Медь маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 14 кем емес; Р2О5, 67 кем емес; К2О, 88 кем емес; Cu, 30
757
литр
1017
Молибден маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 3,8 кем емес; Р2О5, 44 кем емес; К2О, 58 кем емес; Mo 30
2043
литр
1018
Рапс маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 1,0 кем емес; P2O5, 83 кем емес; K2O, 57 кем емес; SО4, 35 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
1019
Свекла маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 11 кем емес; P2O5, 87 кем емес; K2O, 106 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
1020
СО маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 5,5 кем емес; P2O5, 79 кем емес; K2O, 83 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1021
Цинк маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқыштары
Р2О5, 67 кем емес; К2О, 43 кем емес; Zn 30
459
литр
1022
Актив маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 105* кем емес; P2O5, 99 кем емес; K2O, 87 кем емес; SО4, 10 кем емес; MgO, 11,6 кем емес; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
1592
литр
1023
Бутон маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 50 кем емес; Р2О5, 200 кем емес; СaO, 50 кем емес; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
1613
литр
1024
Кукуруза Импульс маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 20 кем емес; Р2О5, 140 кем емес; К2О, 90 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
1684
литр
1025
Рапс Импульс маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары
Жалпы N, 25 кем емес; Р2О5, 120 кем емес; К2О, 80 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық зат 200