Об утверждении государственного образовательного заказа на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями на 2025 год
Постановление акимата Атырауской области от 18 марта 2025 года № 60
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-5) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2025 жылға арналған мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 60 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағының 8-5) тармақшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 18 марта 2025 года № 60
Государственный образовательный заказ на специальную психолого-педагогическую поддержку детей с ограниченными возможностями на 2025 год
Специалисты
Индивидуальные занятия (1 час, тенге)
Подгрупповые занятия (1 час, тенге)
Групповые занятия (1 час, теге)
село
город
село
город
село
город
Психолог

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық-педагогикалық қолдауға мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2025 жылғы 18 наурыздағы
№ 60 қаулысына қосымша
Мүмкіндігі шектеулі балаларды арнаулы психологиялық- педагогикалық қолдаудың 2025 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандар
Жеке сабақ (1 сағат, теңге)
Кіші топ сабақтары (1 сағат, теңге)
Топтық сабақтары (1 сағат, теңге)
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
Психолог