О признании утратившим силу решения акима Атырауской области от 7 апреля 2024 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Атырауской области от 24 сентября 2025 года № 7
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Атырауской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Атырауской области от 7 апреля 2024 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов

Атырау облысы әкімінің 2024 жылғы 7 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 7 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы әкімінің 2024 жылғы 7 сәуірдегі №3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов