О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 30/5 "Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2025 года № 35/15
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 30/5 "Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аютасского сельского округа района Шал акына на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 015 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 807 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 208 тысяч тенге;
2) затраты – 81 489,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 474,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 474,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 30/5 "2025-2027 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 35/15 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 8 мамырдағы № 30/5 Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шал акын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 015 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 807 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 208 мың теңге;
2) шығындар – 81 489,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 474,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 474,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 6 474,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Жангужинов
Приложение
к решению маслихата района Шал акына
Северо - Казахстанской  области
от 3 декабря 2025 года № 35/15
Приложение 1
к решению маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 474,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының төрағасы Қ. Жанғожинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 35/15 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының