О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 6-30с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2025 года № 10-33 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года №6-30 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 649,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 74 370,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 144,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 479,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 654,8 тысяч тенге;
2) затраты – 147 944,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -6 295,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -6 295,1 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 295,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 295,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2025 год целевые трансферты из районного бюджета в том числе на:
1) на содержание аппарата;
2) на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года на сумму 6 295,1 тыс.тенге, согласно приложению 4";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырындағы № 6-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 10-33 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырындағы №6-30с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға, соның ішінде 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2025 жылға арналған Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 141 649,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 74 370,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 144,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 479,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 654,8 мың теңге;
2) шығындар – 147 944,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатыпалу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 295,1 мың теңге;
6) мұнайға жатпайтын тапшылығы емес (профициті) – -6 295,1 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 295,1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 295,1 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер, оның ішінде:
1) әкім аппаратын ұстауға;
2) елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджетпен бөлу Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылдық әкімінің "Уәлиханов аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетпен бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.
келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінде қаржылық жылдың басында 6 295,1 мың.теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражатын бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;