О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 3-30 с "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 5-35 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № 3-30 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы – 160 533 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 237,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 141 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 082,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152 071,6 тысяч тенге;
2) затраты – 163 035,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 502,5 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит(профицит) бюджета- -2 502,5 тысяч тенге
7) финансирование дефицита (использование профицита)– 2 502,5 тысяч тенге
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы №3-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 5-35 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы №3-30 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160 533 мың теңге:
салықтық түсімдер –7 237,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 141 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 082,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152 071,6 мың теңге;
2) шығындар – 163 035,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 502,5 мың теңге;
6) мұнай емес бюджет тапшылығы (профициті)- -2 502,5 мың теңге;
7) тапшылықты қаржыландыру- 2 502,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;