О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 8 мая 2025 года № 29-16 "Об утверждении бюджета Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2025 года № 32-17
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 8 мая 2025 года № 29-16 "Об утверждении бюджета Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 380,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 695,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 811 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 874 тысячи тенге;
2) затраты – 60 445,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 64,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 64,5 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 29-16 "2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 32-17 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 29-16 "2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шөптікөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 380,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 695,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 811 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 874 мың теңге;
2) шығындар – 60 445,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0: бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 64,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.