Об отмене некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 сентября 2025 года № 620
В соответствии с пунктом 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр А. Альназарова
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "____" ________ 2025 года № ____
Перечень отмененных приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2023 года № 183 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 июня 2023 года № 354 "О внесении дополнений и изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2023 года № 183 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 620 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 11-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр А. Әлназарова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2025 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 620 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күші жойылған бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 29 наурыздағы № 183 бұйрығы.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 29 наурыздағы № 183 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 19 маусымдағы № 354 бұйрығы.