О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 112/38 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2025 – 2027 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 2 декабря 2025 года № 153/51
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2025 - 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 112/38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205030) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 61347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 744 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 48390 тысяч тенге;
2) затраты – 62005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 658 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10945 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43582 тысячи тенге;
2) затраты – 55694 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1167 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 146225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21093 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 343 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 243 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 124546 тысяч тенге;
2) затраты – 147227 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 153/51 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205030 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61347 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12120 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 93 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 744 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48390 мың теңге;
2) шығындар – 62005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 658 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54527 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10945 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43582 мың теңге;
2) шығындар – 55694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1167 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146225 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 243 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124546 мың теңге;
2) шығындар – 147227 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1002 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1002 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 37489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11639 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25850 тысяч тенге;
2) затраты – 41022 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3533 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3533 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 103417 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8592 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 295 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89217 тысяч тенге;
2) затраты – 104454 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1037 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1037 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 169810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16912 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 152706 тысяч тенге;
2) затраты – 171586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1776 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 613370 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 182502 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3545 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 643 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 426680 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1002 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2025 - 2027 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37489 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11639 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25850 мың теңге;
2) шығындар – 41022 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3533 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3533 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2025 - 2027 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103417 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 295 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89217 мың теңге;
2) шығындар – 104454 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1037 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1037 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169810 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152706 мың теңге;
2) шығындар – 171586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1776 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 613370 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 182502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3545 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 643 мың теңге;
трансферттер түсімі – 426680 мың теңге;