О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 135/28 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27 ноября 2025 года № 199/42
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 135/28 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан по № 205039) следующие изменения:
1) преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:";
2) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 735 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 849 тысяч тенге;
2) затраты – 142 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -957 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 957 тысяч тенге.";
3) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 238 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97 473 тысяч тенге;
2) затраты – 114 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 991 тысяч тенге.";
4) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 199/42 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 205039 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің преамбуласы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 508 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 735 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 849 мың теңге;
2) шығындар – 142 465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -957 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 957 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 318 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 238 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97 473 мың теңге;
2) шығындар – 114 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 991 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: