О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 135/28 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 29 августа 2025 года № 184/37
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 135/28 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан по № 205039) следующие изменения:
1) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 112 699 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 249 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 108 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 238 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 98 104 тысяч тенге;
2) затраты - 114 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 991 тысяч тенге.";
2) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 224 396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 12 529 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 163 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 211 704 тысяч тенге;
2) затраты – 224 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 459 тысяч тенге.";
3) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 56 485 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 683 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 41 592 тысяч тенге;
2) затраты - 61 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;

Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 тамыздағы № 184/37 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 205039 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 112 699 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 14 249 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 238 мың теңге;
трансферттер түсімі - 98 104 мың теңге;
2) шығындар - 114 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 991 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 224 396 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 12 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 163 мың теңге;
трансферттер түсімі - 211 704 мың теңге;
2) шығындар - 224 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 459 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 - 2027 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 485 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 14 683 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 210 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41 592 мың теңге;
2) шығындар - 61 888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;