О бюджете Мичуринского cельского округа на 2026-2028 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 40/338.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мичуринского cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложение 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 796 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 965 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 707 тысяч тенге;
2) затраты – 133 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2026-2028 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/335 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127 468 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 965 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 707 мың теңге;
2) шығындар – 133 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 309 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/376 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Мичуринского cельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 90 288 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 309 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 309 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/376 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Мичурин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 90 288 мың теңгеде ескерілсін.