О бюджете Луганского cельского округа на 2026-2028 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 40/337.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Луганского cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 153 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 603 тысячи тенге;
2) затраты – 173 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2026-2028 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/337 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 153 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 603 мың теңге;
2) шығындар – 173 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 084 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 084 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/375 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Луганского cельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 83 694 тысячи тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 084 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/375 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Луганск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 83 694 мың теңгеде ескерілсін.