О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/232 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 октября 2025 года № 36/306
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/232 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2025 - 2027 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Рождественского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 140 060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 533 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 174 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 109 353 тысячи тенге;
2) затраты – 141 484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 424 тысячи тенге;

Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 36/306 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/232 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 140 060 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 533 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 174 мың теңге;
трансферттер түсімі – 109 353 мың теңге;
2) шығындар – 141 484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 424 мың теңге;