О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/225 "О бюджете Зангарского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 октября 2025 года № 36/302
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Зангарского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 27/225 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 863 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 821 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 46 042 тысячи тенге;
2) затраты – 55 594 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 731 тысяча тенге;

Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 36/302 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/225 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 863 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 821 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 042 мың теңге;
2) шығындар – 55 594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 731 мың теңге;