О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/231 "О бюджете села Ольгинка на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 31 июля 2025 года № 34/287
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/231 "О бюджете села Ольгинка на 2025 - 2027 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 163 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 338 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 431 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 150 207 тысяч тенге;
2) затраты – 166 262 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 099 тысяч тенге;

Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті туралы" № 27/231 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 шілдедегі № 34/287 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті туралы" № 27/231 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 163 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 431 мың теңге;
трансферттер түсімі – 150 207 мың теңге;
2) шығындар – 166 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 099 мың теңге;