Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2025 года № 3-р
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" от 10 мая 2023 года № 240, аким Павлодарского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Павлодарского района.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Павлодарского района Оразбекова Х. О.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Д. Ибраев

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы № 3-ш шешімі
Казақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар министрі міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, Павлодар ауданының әкімі ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып Павлодар ауданы әкімінің орынбасары Х. О. Оразбеков тағайындалсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Д. Ибраев