О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 2/34
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №1/23 "О Майском районном бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4648288 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1457039 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20886 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 3170363 тысяч тенге;
2) затраты – 4918452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36007 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 88586 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52579 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -306171 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 306171 тысяча тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в сумме 875922 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/23 "2025-2027 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 2/34 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №1/23 "2025-2027 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4648288 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1457039 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20886 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 3170363 мың теңге;
2) шығындар – 4918452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36007 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 88586 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52579 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -306171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 306171 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне нысаналы трансферттер 875922 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.