О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 11 августа 2025 года № 1/30
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4406276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1376970 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78707 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7640 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2942959 тысяч тенге;
2) затраты – 4565320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35891 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 88470 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52579 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -194935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194935 тысяч тенге.";

Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/23 "2025 - 2027 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 тамыздағы № 1/30 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/23 "2025 - 2027 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4406276 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1376970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78707 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7640 мың теңге ;
трансферттер түсімі – 2942959 мың теңге;
2) шығындар – 4565320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35891 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 88470 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52579 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -194935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194935 мың теңге.";