О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 26 декабря 2024 года № 123/29 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 11 августа 2025 года № 152/34
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 26 декабря 2024 года № 123/29 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2025 - 2027 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205018) следующие изменения:
1) в нумерации Приложения 4 бюджет Жамбылского сельского округа на 2025 год:
в русском языке цифру "4" заменить цифрой "7";
нумерацию Приложения на государственном языке оставить без изменения;
2) в нумерации Приложения 20 бюджет Малыбайского сельского округа на 2027 год:
в русском языке цифру "20" заменить цифрой "21";
нумерацию Приложения на государственном языке оставить без изменения;
3) в нумерации Приложения 118 бюджет Кызылагашского сельского округа на 2026 год:
в государственном языке цифру "118" заменить цифрой "11";
нумерацию Приложения на русском языке оставить без изменения;
4) в нумерации Приложения 28 бюджет Шарбактинского сельского округа на 2027 год:
в государственном языке цифру "28" заменить цифрой "27";
нумерацию Приложения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова

Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №123/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 тамыздағы № 152/34 шешімі
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 123/29 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205018) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 4-қосымшаның нөмірленуінде 2025 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті:
орыс тілінде "4" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі қосымшаның нөмірленуі өзгеріссіз қалдырылсын;
2) 20-қосымшаның нөмірленуінде 2027 жылға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті:
орыс тілінде "20" деген сан "21" деген санмен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі қосымшаның нөмірленуі өзгеріссіз қалдырылсын;
3) 118-қосымшаның нөмірленуінде 2026 жылға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті:
мемлекеттік тілде "118" деген сан "11" деген санмен ауыстырылсын;
орыс тілдегі қосымшаның нөмірленуі өзгеріссіз қалдырылсын;
4) 28-қосымшаның нөмірленуінде 2027 жылға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті:
мемлекеттік тілде "28" деген сан "27" деген санмен ауыстырылсын;
орыс тілдегі қосымшаның нөмірленуі өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Қасымова