О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 27 декабря 2024 года № 1/26 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 13 мая 2025 года № 3/30
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2025 - 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 1/26 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204990), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 383 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 41 844 тысячи тенге;
2) затраты – 52 605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 761 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 529 тысяч тенге;
2) затраты – 48 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жаңабет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 441 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 399 тысяч тенге;
2) затраты – 47 904 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 мамырдағы № 3/30 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204990 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 311 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 844 мың теңге;
2) шығындар – 52 605 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 466 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 529 мың теңге;
2) шығындар – 48 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жаңабет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 900 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 441 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 399 мың теңге;
2) шығындар – 47 904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет сельского округа Алтай на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 906 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 244 тысячи тенге;
2) затраты – 39 796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 231 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 231 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Әулиеағаш на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 613 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 316 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 664 тысячи тенге;
2) затраты – 48 799 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 140 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 857 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 678 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 66 174 тысячи тенге;
2) затраты – 70 061 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 204 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 794 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 139 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 343 тысячи тенге;
2) затраты – 170 352 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

"4. 2025 - 2027 жылдарға арналған Алтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 565 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 348 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 244 мың теңге;
2) шығындар – 39 796 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 231 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 - 2027 жылдарға арналған Әулиеағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 659 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 316 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 664 мың теңге;
2) шығындар – 48 799 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 140 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 857 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 678 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 174 мың теңге;
2) шығындар – 70 061 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 276 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 139 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 343 мың теңге;
2) шығындар – 170 352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

неналоговые поступления – 4 032 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 407 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 207 786 тысяч тенге;
2) затраты – 335 512 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 266 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Томарлы на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 174 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 913 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 184 тысячи тенге;
2) затраты – 44 507 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 333 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 333 тысячи тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Учесть целевые текущие трансферты на 2025 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
335 466 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
94 837 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
1 354 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
10 433 тысячи тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
7 500 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
2 290 тысяч тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
162 666 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
17 800 тысяч тенге – на содержание мест захоронений и погребение безродных;

салықтық емес түсімдер – 4 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 407 мың теңге;
трансферттер түсімі – 207 786 мың теңге;
2) шығындар – 335 512 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 266 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025 - 2027 жылдарға арналған Томарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 174 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 184 мың теңге;
2) шығындар – 44 507 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 333 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 333 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
335 466 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
94 837 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
1 354 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
10 433 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
7 500 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
2 290 мың теңге – ауылдық елді мекендердің санитариялық тазалығын қамтамасыз етуге;
162 666 мың теңге – ауылды елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын жүргізуге;
17 800 мың теңге – жерлеу орындарын күтіп ұстауға және баспанасыздарды жерлеуге;