О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2025 – 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 112-30-8
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 25 апреля 2025 года № 122-34-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сел и сельских Иртышского района на 2025 - 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 112-30-8 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 57216 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19010 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38206 тысяч тенге;
2) затраты – 59557 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2341 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2341 тысяча тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10994 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28398 тысяч тенге;
2) затраты – 42841 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3449 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3449 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107203 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9317 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97886 тысяч тенге;
2) затраты – 107495 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -292 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112-30-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 122-34-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112-30-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57216 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19010 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38206 мың теңге;
2) шығындар – 59557 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2341 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2341 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39392 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10994 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28398 мың теңге;
2) шығындар – 42841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3449 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3449 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107203 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9317 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97886 мың теңге;
2) шығындар – 107495 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2025 - 2027 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін: