О бюджете сельских округов Железинского района на 2026-2028 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 215/8.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –45897 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40942 тысячи тенге;
2) затраты – 47307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1410 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2026 № 226/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 44874 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10708 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34070 тысяч тенге;
2) затраты – 45247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 373 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –373 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
3.Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 67077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6450 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60461 тысяча тенге;
2) затраты – 68720 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1643 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1643 тысячи тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 215/8 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45897 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40942мың теңге;
2) шығындар – 47307 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1410 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.03.2026 № 226/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44874 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34070 мың теңге;
2) шығындар – 45247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67077 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60461 мың теңге;
2) шығындар – 68720 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1643 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1643 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2026 № 226/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2026-2028годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 53231тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47941 тысяча тенге;
2) затраты – 53231 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 123231 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4934 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 118082 тысячи тенге;
2) затраты – 123766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 535 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 502441 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 123445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 605 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 378391тысяча тенге;
2) затраты – 513141 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –10700 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026)
7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2026-2028годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.03.2026 № 226/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2026-2028 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53231 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47941 мың теңге;
2) шығындар – 53231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2026-2028 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123231 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215мың теңге;
трансферттер түсімі – 118082мың теңге;
2) шығындар – 123766мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 535 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8535мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2026-2028 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 502441 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 123445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 605 мың теңге;
трансферттер түсімі – 378391мың теңге;
2) шығындар – 513141 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10700 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2026-2028 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 52064 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9883 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 42097тысяч тенге;
2) затраты – 52309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 245 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 245 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 51768тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46195тысяч тенге;
2) затраты – 52333 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 565 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 565 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2026 № 226/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
9. Утвердить бюджет сельского округа Майлы на 2026-2028 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46714тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44974тысячи тенге;
2) затраты – 47245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 531 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –531 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
10. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –322350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13106 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 220 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 51 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 308973тысячи тенге;
2) затраты – 322351 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

1) кірістер – 52064 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42097 мың теңге;
2) шығындар – 52309мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 245 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 245 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2026-2028 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51768 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 108 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46195 мың теңге;
2) шығындар – 52333мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 565 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 565 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.03.2026 № 226/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2026-2028 жылдарға арналған Майлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46714 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44974 мың теңге;
2) шығындар – 47245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 531 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2026-2028 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 322350 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 51 мың теңге;
трансферттертүсімі – 308973 мың теңге;
2) шығындар – 322351 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
11.Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43017 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3981 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38529 тысяч тенге;
2) затраты – 43018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2026 № 226/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 59659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13739 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45920 тысяч тенге;
2) затраты – 60392 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 733 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 733 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.05.2026 № 239/8 (вводится в действие с 01.01.2026).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2026 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 519435 тысяча тенге, в том числе:
Актауский сельский округ
40942 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ
34070 тысячи тенге;
Башмачинский сельский округ
46374 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ
45707 тысяч тенге;
Енбекшинский сельский округ
40049 тысяч тенге;
Железинский сельский округ
39562 тысяч тенге;
Казахстанский сельский округ
41582 тысяч тенге;
Лесной сельский округ
сельский округ Майлы
46195 тысяч тенге;
42274 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ
59251 тысячи тенге;
Новомирский сельский округ
37509 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ
45920 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2026-2028 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43017 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 507 мың теңге;
трансферттертүсімі – 38529 мың теңге;
2) шығындар – 43018 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.03.2026 № 226/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2026-2028 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59659 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13739 мың теңге;
трансферттертүсімі – 45920 мың теңге;
2) шығындар – 60392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 733 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 733 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29. 05.2026 № 239/8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2026 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2026 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 519435 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтау ауылдық округі
40942 мың тенге;
Алакөл ауылдық округі
34070 мың тенге;
Башмачин ауылдық округі
46374 мың тенге;
Веселорощин ауылдық округі
45707 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі
40049 мың тенге;
Железин ауылдық округі
39562 мың тенге;
Қазақстан ауылдық округі
41582 мың тенге;
Лесное ауылдық округі
46195 мың тенге;
Майлы ауылдық округі
42274 мың тенге;
Михайлов ауылдық округі
59251 мың тенге;
Новомир ауылдық округі
37509 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі
45920 мың тенге.